مجله کیهان ورزشی ،قدیمی ترین نشریه ورزشی در حال انتشار ایران ، هر هفته شنبه ها منتشر می شود       
کد خبر: ۳۱۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
نتايج روز نخست رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد مشخص شد.


کیهان ورزشی-

 رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد در سال 2017، از صبح امروز (پنج شنبه) با حضور 8 تيم برتر جهان، در سالن امام خميني (ره) شهر كرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تيم هاي برتر به پايان مي رسد.
در روز نخست اين رقابت ها 8 ديدار مقدماتي در دو دور انجام شد كه در گروه A اين مسابقات تيم هاي آمريكا و آذربايجان و در گروه B نيز تيم ايران با دو پيروزي و بدون شكست به كار خود پايان دادند.

برنامه روز دوم اين مسابقات به شرح زير است:

جمعه 29 بهمن ماه:
ساعت 9:
گروه A: روسيه- گرجستان
گروه B: ايران – مغولستان
ساعت 10:15:
گروه A: آذربايجان- آمريكا
گروه B: تركيه – هندوستان
ساعت 16: ديدار رده بندي
ساعت 17:15: ديدار فينال

نتايج دورهاي اول و دوم اين مسابقات به شرح زير است:
دور اول:
گروه A:
آذربايجان 4، برنده – روسيه 4 (دو تيم در امتياز مثبت مساوي شدند اما امتياز فني تيم آذربايجان 32 به 29 بود)
آمريكا 7- گرجستان يك
گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
مغولستان 7- هند يك
دور دوم:
گروه A:
آمريكا 6- روسيه 2
آذربايجان 5- گرجستان 3
گروه B:
ايران 8- هند صفر
تركيه 5- مغولستان 3


نتايج انفرادي ديدارهاي مقدماتي روز نخست (پنج شنبه) به شرح زير است:

دور اول:
گروه A:

آذربايجان، برنده 4- روسيه 4 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است)
57 كيلوگرم: گئورگي اديراشويلي 2- آرتم گبكوف، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 2- آلان گوگايف يك
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچيخانوف 6- ماگومدحبيب كاديماگمدوف، برنده 10
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 6- راديك وليف 2
86 كيلوگرم: شريف شريف اف يك – ولاديسلاوف واليف، برنده 2
97 كيلوگرم: ماگومد گادژيف يك- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف، برنده 8- ولاديسلاو بايتسايف يك

آمريكا 7- گرجستان يك (اسامي تيم آمريكا در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آنتوني راموس، برنده 6- اوتاري گوگاوا يك
61 كيلوگرم: لوگان استيبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 كيلوگرم: فرانك مولينارو، برنده 10- ايوريكو جولاكيدزه يك
70 كيلوگرم: جيمز گرين، برنده 10- لوان كليخاشويلي صفر
74 كيلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر كويلاشويلي 2
86 كيلوگرم: ديويد تايلور، برنده 8- داتو مارساگيشويلي 3
97 كيلوگرم: كايل اسنايدر، برنده 11- زويادي مترولي صفر
125 كيلوگرم: زاچ ري صفر – گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
ايران 8- تركيه صفر
57 كيلوگرم: حسن رحيمي 6 – سزار آكگول صفر
61 كيلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگيز اردوغان 5
65 كيلوگرم: ميثم نصيري 5- صفا آكسوي 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني 4- ياكوپ گور صفر
74 كيلوگرم: پيمان ياراحمدي 12- اسلام كليچ 10
86 كيلوگرم: حسن يزداني 11- سردار بوكه يك
97 كيلوگرم: امير محمدي 10- فاروك آكويون صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي 10 – سليم اركان صفر


مغولستان 7- هند يك (اسامي تيم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماينده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ يك
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آميت كومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جيتيندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – ديپاك، برنده 8 ضربه فني
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجيت رانجي 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – كريشان صفر
دور دوم:
گروه A:
روسيه 2 – آمريكا 6 (اسامي تيم روسيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: آرتم گبكوف، برنده 6- آنتوني راموس 2
61 كيلوگرم: ويكتور راسادين 4 – لوگان استيبر، برنده 7
65 كيلوگرم: چرمان واليف، برنده 4 – فرانك مولينارو 4
70 كيلوگرم: ماگومد حبيب كاديماگمدوف 6 - جيمز گرين، برنده 8
74 كيلوگرم: آتساماز ساناكويف يك – جردن باروز، برنده 10
86 كيلوگرم: ولاديسلاو واليف 4 – ديويد تيلور، برنده 14
97 كيلوگرم: يوري بلونوفسكي 2 – كايل اسنايدر، برنده 11
125 كيلوگرم: موخاماگاژي ماگومدوف يك – زاچ ري، برنده 4

آذربايجان 5 – گرجستان 3 (اسامي تيم آذربايجان در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: ماهير اميرارسلان اف 5– اوتاري گوگاوا، برنده 5
61 كيلوگرم: علي رحيم زاده، برنده 12 – گئورگي روازيشويلي يك
65 كيلوگرم: حاجي علي اف، برنده 12  - ايوريكو جولاكيدزه صفر
70 كيلوگرم: داويد سوينيوچخانوف، برنده 7 – كنستانتين خابالاشويلي 5
74 كيلوگرم: جبرئيل حسن اف، برنده 5- جامبر كويلاشويلي صفر
86 كيلوگرم: شريف شريف اف 2- داويت خوتسيشويلي، برنده 2
97 كيلوگرم: اصلان بك آلبوروف، برنده 10- زوياد مترولي صفر
125 كيلوگرم: جمال الدين ماگومدوف 7- گنو پترياشويلي، برنده 13

گروه B:
تركيه 5 – مغولستان 3 (اسامي تيم تركيه در ابتدا آمده است):
57 كيلوگرم: سزار آكگول، برنده 6 ضربه فني – سودنومداش باتبولد 6
61 كيلوگرم: چنگيزخان اردوغان، برنده 4 - نيام اوچير انخسايخان 2
65 كيلوگرم: صفا آكسوي، برنده 9 - باتمانگای باتچولون 3
70 كيلوگرم: ياكوپ گور صفر - مانداراخان گانزوریک، برنده 6
74 كيلوگرم: اسلام كيليچ، برنده 12 ضربه فني - آنخبایار باتچولون يك
86 كيلوگرم: سليم ياشار، برنده 10 - اونوربات پوریوجاو يك
97 كيلوگرم: فاروك آكويون 4 - باتزول اولزیسایخان، برنده 7
125 كيلوگرم: رضا ايلديريم 2 - زولبو ناتساگسورن، برنده 6

ايران 8 - هند صفر
57 كيلوگرم: يونس سرمستي، برنده - نماينده ندارد
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور، برنده 4 ضربه فني - هارفول 2
65 كيلوگرم: ميثم نصيري، برنده 9- باجرانگ 2
70 كيلوگرم: مصطفي حسين خاني، برنده 11- آميت كومار دهانخار صفر
74 كيلوگرم: بهمن تيموري، برنده 8 - جيتيندر 2
86 كيلوگرم: عليرضا كريمي، برنده 10 – ديپاك صفر
97 كيلوگرم: حسين شهبازي، برنده 10 – روبليجت رانجي صفر
125 كيلوگرم: كميل قاسمي، برنده – كريشهان (حريف هندي كشتي نگرفت)

نام:
ایمیل:
* نظر: